در میان گذاشتن موفقیت و شکست‌های زندگی با فرزندان

در میان گذاشتن موفقیت و شکست‌های زندگی با فرزندان

در میان گذاشتن موفقیت و شکست‌های زندگی با فرزندان

 نحوه در میان گذاشتن موفقیت و شکست‌های زندگی با فرزندان  چگونه باید باشد؟ خیلی از والدین در رابطه با نکات مهم تربیت کودک  از مشاورین روانپناه در رابطه با چگونگی در میان گذاشتن موفقیت و شکست‌های زندگی با فرزندان  سوال دارند، در پاسخ به این والدین باید گفت:

فرزندانی که در مورد موفقیت‌ها و شکست‌های والدین خود می‌دانند، بهتر می‌توانند استرس و اضطراب خود را کنترل کرده و انعطاف‌پذیرتر هستند. و از آن مطالب برای زندگی آینده خود ؛ درس میگیرند. در موقع تصمیم‌گیری در آینده؛ سریعتر و مطمئن‌تر قضاوت می‌کنند.

 اگر بنا دارید فرزندانتان کنترل اضطراب را بیاموزند ؛ به جای پنهان کردن همه چیز به آنان یاد دهید که وقتی مسئله‌ای بوجود می‌آید ؛ شما  چگونه ؛  آن را حل می‌کنید.

به آنها یاد بدهید موفقیت حاصل زحمت همه اعضای خانواده است و شادی حاصل از آن ؛ به همه تعلق دارد.

شما می توانید جهت اطلاع از روانشناسی جنسی بلوغ به این صفحه مراجعه کنید.

برای شادیها جشن بگیرید و خاطراتش را ماندگار کنید . حتی با یک شام ساده در خارج منزل و گرفتن یک عکس یادگاری.

به فرزندتان یاد بدهید برای حل مشکل خود با افراد با تجربه و مشاور مشورت کند و عملا خودتان نیز این کار را انجام دهید . تحقیق و بررسی در مورد مشکل از تحقیق گوگلی گرفته تا نظرخواهی از یک مشاور یا وکیل مهمترین نکته آموزنده برای فرزند است.

تصویر-در-میان-گذاشتن-موفقیت-و-شکست‌های-زندگی-با-فرزندان--0223

 با تماس با  مرکز روانپناه ؛ می‌توانید راهکارهای دیگری نیز برای؛ روش حل مسئله به فرزندانتان بیابید .

اگر در رابطه با نحوه در میان گذاشتن موفقیت و شکست‌های زندگی با فرزندان نیاز به مشاوره تلفی دارید، کافی است از طریق راه های ارتباطی با مشاورین روانپناه تماس بگیرید.

راه های ارتباطی ما: همراهان تهران ، شهرستان و خارج از کشور برای هماهنگی وقت های آنلاین و تلفنی روی شماره واتس آپ زیر پیام بدهند همکاران در اولین فرصت پاسخگوخواهند بود:

09034230789- 09212062249-09034230789

بیشتر بخوانید:

دروغ در كودكان

روشهایی برای نظم کودکان

دیدگاه‌ها ۰